HELiPLAT HAKKINDA

HeliPLAT A.Ş. Mart 2016 tarihinde faaliyete başlamıştır. Ana ofisimiz Tuzla/İSTANBUL ek ofisimiz ise Gölcük/KOCAELİ bölgesindedir. Çalışan sayımız on dörttür. Kurucusu ve Genel Müdürü haricinde, Genel Müdür Asistanı, Genel Müdür Yardımcısı, Proje Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü, Teknik Müdür, Sözleşme Yöneticisi, Elektrik Sistemleri Test & Tecrübe uzmanı, Uluslararası belgeye sahip Boya İnspektörleri, Gemi İnşa Mühendisi (Helidek İnspektörü), Malzeme ve Metalürji mühendisi ve bunun yanı sıra; İş Güvenliği uzmanı, İşyeri Hekimi ve Şirket Avukatı da bulunmaktadır.

HeliPLAT 2016 Mart ayında kurulmuştur. Markanın ismi helikopter ve platform kelimelerinin kısaltmasıdır. HeliPLAT; sertifikasyon, ruhsatlandırma, mühendislik, dizayn, test ve eğitim gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

MİSYON

Teknolojik yenilikleri takip ederek helikopterlerin ya da insansız hava araçlarının inebileceği ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusunda kaliteli ve emniyetli platformlar tasarlamak, inşa etmek, donatmak ve sürdürebilirliğini sağlamaktır.

Kullanılan tüm malzemelerin yerlileştirilmesi çalışmalarına katkı sağlamak.

Helikopter platformları ile ilgili bilgi ve deneyimlerimizi, kişi ve kurumlara aktarmak.

VİZYON

Uluslararası bir marka olmak ve uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

AR-GE çalışmalarına ve inovasyona önem vererek teknolojik gelişmelere imzamızı atmak.

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerin ve çalışanların beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Referanslar