Slide background Slide thumbnail
Sertifikasyon Mühendislik Muayene Sivil ve askeri helikopter platformlarından istenen belgelendirme zorunluluğu gereği, Helikopter platformları (Heliport – Helidek) sertifikasyon – ruhsatlandırma faaliyetlerinin Mühendislik muayenesi HeliPLAT Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.
Slide background Slide thumbnail
Proje inşa Yurtiçi ve Yurtdışı tüm heliport ve helidekler ulusal ve uluslararası standartlara göre projelendirilip inşa edilmektedir.
Slide background Slide thumbnail
Test Heliport ve helideklerin sertifikasyon – ruhsatlandırma öncesi kullanılacak tüm materyal, cihaz ve sistemler kurallara uygun olarak test edilmektedir.
Slide background Slide thumbnail
Eğitim Heliport ve helideklerin kullanıcı ve işletici personeline ulusal ve uluslararası kurallar gereği alması gereken tüm eğitimler verilmektedir.
Heli PLAT HELİPLAT’ın kuruluş misyonu helikopter platformu (heliport, helidek) gibi çalışma alanlarını en üst seviyede hazırlamak/hazırlatmaktır. İş güvenliği ve oluşum tamamlandıktan sonraki faaliyetlerin aksaksız ve oluşabilecek kaza kırım gibi olumsuz şartları en hasarsız güvenli hale getirmektir. Büyük bir hızla gelişen dünyamızın, ülkelerin teknolojik değişimlerini takipçisi olarak, biz inspektorler ve danışmanların görevi standartları uluslararası platformlarda takip etmek ve uygulamaktır. Sorumluluğumuzun bilincinde eğitim ve tecrübeye kıymet vererek ekip ve ekipmanlarımızın yüksek kalitede olmasına çaba gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. Bizim için her şeyden kıymetli olan güzel ülkemizin en iyisine layık olduğu bilinci ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.
HİZMETLERİMİZ
SERTİFİKASYON DANIŞMANLIĞI
Sivil ve askeri helikopter platformlarından istenen belgelendirme zorunluluğu gereği, Helikopter platformları (Heliport – Helidek) sertifikasyon – ruhsatlandırma faaliyetlerinin danışmanlığı HeliPLAT Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.
PROJE İNŞA
Tüm heliport ve helidekler ulusal ve uluslararası standartlara göre projelendirilip inşa edilmektedir.
TEST
Heliport ve helideklerin sertifikasyon – ruhsatlandırma öncesi kullanılacak tüm materyal, cihaz ve sistemler kurallara uygun olarak test edilmektedir.
EĞİTİM
Heliport ve helideklerin kullanıcı ve işletici personeline ulusal ve uluslararası kurallar gereği alması gereken tüm eğitimler verilmektedir.
PROJELERİMİZ
TPAO YAVUZ HELİPORT
Dünyada sadece 16 tane olan ve ikisi Türkiye’de bulunan derin su sondaj gemilerimizden TPAO YAVUZ gemisinin 12 bin 200 metreye kadar sondaj yapabilme kabiliyeti vardır. 229,6 metre boy, 36 metre en ve 130 metre sondaj kulesi uzunluğuna sahiptir. ayrıca gemide 12 ton kapasiteli çelik konstrüksiyon yapıda helikopter platformu bulunmaktadır.
TPAO YAVUZ derin su sondaj gemisi helikopter platformu HeliPLAT tarafından yerli ekipmanlarla donatılmış ve SHGM kurallarına uygun hale getirilmiştir.
AHLATCI HOLDİNG METAL RAFİNERİ HELİPORT-ÇORUM
Çorum Ahlatcı holding için yer seviyesi helikopter platformu SHGM kriterlerine göre HeliPLAT danışmanlığında dizayn ve inşa edilmiştir.
soap2day